درباره ما

بانو ماه بهترین بستر برای خرید اینترنتی لوازم جانبی موبایل. لوازم آرایشی و بهداشتی و همچنین ارائه خدمات آرایشگاهی شما در ایران است. “اصل بودن کالا (تأیید مجوز بهداشت) ” ، “گارانتی بازگشت” ، ” ارسال سریع”  از ویژگی های مهم و اساسی در فروشگاه این مجموعه میباشد و ما تمام سعی خود را کرده تا به آن پایبند باشد . بانو ماه سعی بر آن دارد که روزانه بر تعداد محصولات و تنوع خدمات خود بیفزاید تا بتواند نیاز همه ی افراد با هر نوع سلیقه را در خرید و ارائه خدمات آرایشی و آرایشگاهی مرتفع کند .

بانو ماه با پیاده سازی روش های پرداخت متنوع در خرید لوازم آرایشی و بهداشتی و همچنین خدمات آرایشگاهی در هر زمان و مکانی با شرایط ساده را فراهم کرده است . 

با توسعه اینترنت روش‌های خرید و دریافت خدمات ما به کلی تغییر کرده است. امتیاز های موجود در خرید و دریافت خدمت به صورت اینترنتی هر روز افراد بیشتری را به تجربه آن و ایجاد تغییر در الگوهای متداول آنها ترغیب می‏‌کند. امروز دیگر افراد این نوع از انجام کار ها و خرید هایشان را بیشتر منطبق بر شرایط زندگی مدرن می‏‏‏‌بینند. ویژگی‏‏‏‌ها و طبیعت دریافت کالا و خدمت اینترنتی با روحیات و نیازهای رو به رشد ما هماهنگ‏‏‌تر شده است. همه سخت در حال تلاش برای پیشرفت‏‏‌های شخصی و جمعی خود هستیم.

امروزه بهای اوقات فراغت ما با وجود مشغله‏‌های روزانه بسیار گرانبها‌تر شده است. همه ما برای این اوقات برنامه ریزی فشرده‏‌تری داریم. دیگر صرف زمان‌هایی نسبتا طولانی در فعالیت‏‌های نه‌چندان با اهمیت مانند خرید و انتظار کشیدن برای رسیدن نوبت در سالن های آرایشی برای بسیاری از انسان‌ها اولویت خود را از دست داده است. هوشمندی انسان‌ها، آنها را مجاب می‏‌کند که با تغییر در الگوهای قدیمی و نا‏کارآمد زندگی، هوشمندانه‏‌تر و امروزی‏‌تر زندگی کنند. صرف اوقات فراغت برای تفریح، آموزش، ورزش، لذت بردن از علایق شخصی و رفع خستگی‏‏‌های روزانه اولویت بیشتری نسبت به فعالیت‌‏‏‏های وقت‌گیر و در عین حال کم اهمیت‏‏‏‌تر مانند خرید کردن و انتظار کشیدن در صف آرایشگاه ها و یا پشت خط های همیشه مشغول سالن های آرایشی دارند..